AutóCity Skoda Cycling Challenge - Zengő GP - Master I. #1. (35 fok)

Kép:

Kellemes 35 fok végig, közepes létszámú, de erős mezőny.

Ez nem az én pályám, ezért megfogadtam hogy most taktikusan versenyzem és csak rakom a kereket. De már a második körben elől találtam magam, és innentől ez elég rendszeres is volt.
2-3 alkalommal próbálkoztam is elmenni, de hamar rájöttem hogy egyedül semmi értelme. Ave-val legalább 2x megpróbáltuk közösen, de az sem volt az igazi. Meleg volt!
A 10-ik körben annyira fel akartam venni egy kulacsot hogy sikerült a dombon megúszni, fél kör kellett hozzám hogy Csomor Zolival vissza zárkozzunk.

Az (nekem) utolsó 11-ik körben tudtam hogy csak Ave van aki Master korcsoportos (körülnéztem! :D) de mivel itt külön mentünk, ezért nagy energiát nem raktam a dombba, Ave sprintelt, én a többiekkel felgurultam.

Ez így kategória egy, és ha vége lett volna a versenynek, abszolút 10-ben benne lettem volna.
Ezt simán aláírom a verseny előtt, jobban ment mint amire számítottam, kevesebb mint 2 óra alatt 5 kulacsot ittam meg!

Nem bujkáltam, elég sokat dolgoztam, jó volt.